Bitcoin Hesabı Nasıl Açılır ?

Bitcoin Hesabı Nasıl Açılır ?

Bitcoin 2009 yılında oluşturulan bir kripto para birimidir, yani fiziksel olmayan, dijital bir para birimidir. Oluşturulduğu ilk zamanlar deep web diye adlandırılan yapı içerisinde kullanılan bitcoin’in kısa ismi ” Btc ” dir. Daha sonraları farklı platformlar tarafından da ilgi görmesi ise dünyanın kullanıcılarının tanımasına ve popülerliğinin artmasına sebep olmuştur. Ülkemizde ise bitcoin’in tanınmasını sağlayan genelde yatırım aracı olarak yüksek miktarda kar getiriyor olmasıdır.

Web sitemiz uzun yıllardır kullanıcılarına ücretsiz bitcoin cüzdan hizmeti sağlamaktadır. Kullanılan sistem gerek masaüstü bilgisayarlarda, düzüstü bilgisayarlarda ve mobil telefonlarda rahat bir şekilde kullanılabilmektedir. Verilen hizmet 256-bit SSL sertifikalı olup son derece güvenlidir. Kullanıcılarımız ek olarak 2 faktör doğrulaması  ve SMS onayı gibi ek güvenlik seçeneklerini hesaplarına tanımlayabilmektedirler. Bitcoin hesabı yani bütcoin cüzdana sadece dakikalar içerisinde tamamen ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz, bunun için öncelikle Online işlem merkezimize ücretsiz olarak üye olmanız gerekmektedir. Sisteme üye olmak ile ilgili bilgilendirme yazımıza burayı tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Üyelik işleminizi tamamladıktan sonra ve sistem başarı ile giriş yapmanızın ardından artık bitcoin cüzdan hesabı oluşturma aşamasına geçebilirsiniz. Bu işlemi sadece 1 defaya mahsus olarak yapmanız yeterlidir ve açılan cüzdan hesabı artık sonsuza kadar size ait  olacaktır. Öncelikle Sisteme girişinizde açılan sayfanın sağ tarafında bulunan ” + Yeni Cüzdan Adresi ” kısmına tıklamanız gerekmektedir. Aşağıdaki görselde ilgili bölüm kırmızı daire içerisine alınmıştır.

Daha Sonra karşınıza açılacak olan kutucuğa, eğer cüzdanlarınız arasında bir karışıklık olmamasını ve daha kolay bir ulaşım sağlama amaçlı olarak oluşturacağınız cüzdan hesabına bir isim verebilirsiniz ( Örnek : Ev Hesabı, İş Hesabı vs ) ( Not: Cüzdan isminizi oluştururken ç,ı,ö,ü gibi türkçe harfleri kullanmayın ) yada ilgili bölümü boş bırakarak sistemin otomatik olarak açılan hesaba bir isim tanımlamasını tercih edebilirsiniz. İşlemi tamamlamak için Yeşil Renkli Buton İçerisindeki ” + Oluştur ” yazısına tıklamanız yeterli olacaktır.

Bu aşamayı da tamamladıktan sonra cüzdan oluşturma işleminiz başarı ile tamamlanıyor ve sistem sizi aşağıdaki görselde olduğu gibi cüzdan sayfasına yönlendirmektedir.Açılan sayfada ” Adres ” kısmının altına olan adres artık size özel oluşturulmuş bitcoin cüzdanınızdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir