Online İşlem Merkezine Kayıt Olma

Online İşlem Merkezine Kayıt Olma ;

Btcturk olarak kullanıcılarımıza tamamen ücretsiz olarak sunduğumuz online işlem merkezi hizmetimiz üzerinden ücretsiz olarak bitcoin cüzdan yaratabilir, bitcoin alış / satış işlemlerinizi yapabilir ve Dilediğiniz bitcoin cüzdanına bitcoin transferi yapabilirsiniz. İşlem merkezine kayıt olabilmeniz için gereken tek şey mevcut bir e-posta adresinizin olması bu sayede sisteme sadece dakikalar içerisinde kayıt olabilirsiniz.

Kayıt işlemine başlamak için öncelikle burayı tıklayarak site ana sayfasına gitmelisiniz. Açılan sayfada sağ üst köşede bulunan ” KAYIT OL ” yazısına tıklayarak, kayıt işlemini başlatabilirsiniz. (Aşağıdaki Görselde ilgili alan kırmızı daire içerisinde alınmıştır )

Kayıt Ol yazısına tıkladıktan sonra karşınıza açılacak olan sayfadaki forumu doldurmanız gerekmektedir. ” Email ” Yazan bölüme, mevcut aktif olan e-posta adresinizi, ” Şifre ” yazan bölüme belirleyeceğiniz en az 6 karakterden oluşan parolanız, ” Şifre Onay ” yazan bölüme herhangi bir aksi durum olmaması için belirlemiş olduğunuz parolanızı tekrar yazmalısınız ve Yeşil Buton İçerisinde bulunan ” Kayıt Ol ” yazısına tıklayın..

Bu adımdan sonra karşınıza aşağıdaki görselde görüldüğü gibi, Hesabınızın oluşturulduğu ve hesabınızı aktif etmeniz için yazmış olduğunuz e-posta adresinize aktivasyon linki gönderildiği belirtilmektedir.

Bir sonraki adımda ise kayıt esnasında yazmış olduğunuz e-posta hesabınıza giriş yapıp, Sistem tarafından gelen e-posta’yı açmak. Size gelen e-posta aşağıdaki görselde örnek olarak gösterildiği gibidir. Gelen e-posta içerisindeki linke tıklayarak hesabınızı aktif hale getirebilirsiniz.

Son aşamayı da başarı ile tamamladıktan sonra, hesabınız artık aktif ve kullanılabilir bir konuma gelmiş olacaktır. Ana sayfa’da sağ üst köşede bulunana ” Oturum Aç ” bölümünden belirlemiş olduğun e-posta ve parola ile sistem giriş yapabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir